Kulturní program klubu MANDRAGORA Praha

Hudební vinárna, Music Club, Bar, Restaurace

Chcete si zahrát, vystoupit, udělat večírek? Pište, volejte… Mandragora vám vyjde vstříc. Mandragora je vybavena P.A. aparaturou, bicí soupravou, el. klavírem,… Více info na vyžádání.
Jam session and open mic – info: tel.: 721 985 167
Kapela je pořadatelem akce.

Novinky na váš email:

21.4. a 23.4 zavřeno. 24.4. otevřeno od 17 hod. Děkujeme za pochopení.

—————————————————————————————————————-

Pátek 20.4. – 20:00 hodin – Euphorica.

Přijďte s námi oslavit jaro a poslechnout si pohanské písně z dob dávných a současných. Načerpejte s námi jarní energii a nechte se unést pohanským hudebním proudem. Čtyři hlasy, čtyři nástroje, čtyřnásobná ženská energie. To je kapela Euphorica.
Jako předkapela vystoupí skladatelka Ivvymusic. Bližší informace o akci na Facebooku https://www.facebook.com/events/504865659886215/

Poslechnout si kapelu Euphorica můžete na www.youtube.com/euphoricamusic

————————————————————————————————————————————————————–

Čtvrtek 26.4. – 20:o0 hodin – BJB

Black Jazz Band – kokteil světových evergreenů a filmové hudby, vystoupí 16 muzikantů a vstupné dobrovolné.

————————————————————————————————————————————————————–

Pátek 27.4. – 20:00 hodin – VSDH Band – Vrať se do hrobu

Vrať se do hrobu. Volné sdružení kamarádů inicioval před 14 lety legendární playboy, první frontman kapely Pepa “Mungo” Munzar ve svém podniku,který zároveň fungoval jako galerie. Díky tomu se tam scházela pestrá společnost hudebníků, výtvarníků, textařů, malířů a všech “groupies”,kteří se pohybovali okolo nich a milovali rock’n’roll. Kapela začala příležitostně vystupovat na mejdanech, vernisážích a undergroundových akcích a postupně si budovala repertoár, obec fanoušků iimage. Během pár let se stala vyhledávaným “párty” bandem,který si zvaly firmy /Penthouse, ING, reklamní agentury atp./ i kamarádi podnikatelé na firemní i privátní akce a oslavy. Kapela hostuje na golfových turnajích/Mar. Lázně, Turnaj televizí Nová Amerika/, hrála např.na vernisážích Michaela Rittsteina / 1999-Pražský Hrad, 2009-Hluboká n/Vlt./, gala večerech filmového festivalu Tourfilm v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, měsíčně v klubu Mánes. K poslechu ik tanci.Kmenovým repertoárem jsou coververze Rolling Stones, díky mocné dechové sekci VSDH hraje i nesmrtelné pecky od Blues Brothers, Roxy Music, George Thorogooda, Rhythm Kings, když dechy odpočívají, burácejí The Who a Credence Clearwater Revival.

_mg_6327mix-089

————————————————————————————————————————————————————–

Středa 2.5. – 20:00 hod. – Delta Blues Jam

Blues k poslechu i k tanci. Vstupné dobrovolné.

————————————————————————————————————————————————————–

Úterý 15.5. – 20:o0 hodin – Jiří Válek Quartet

Jazzový večer v podání Jiřího Válka- flétna, p. Nohavica – bicí, p. Greifoner- basa, p. Strnad – piano.

Vstupné 100,- Kč

————————————————————————————————————————————————————–

Středa 13.6. – 19:30 hodin – ” Na slovíčko”

Milan Deutsch si do své talkshow „Na slovíčko“  bude zvát osobnosti české kultury, ale také některé z umělců, kteří soutěžili v projektu www.e-moc-e.cz. Každý díl se bude zároveň natáčet a vysílat na některé z internetových TV. Mezi zvanými hosty budou např. Vlastimil Harapes, Lukáš Hejlík, Elena Sonenshine, Blanka Matragi, Chantal Poullain, Marta Marinová, Václav Tobrman a řada dalších. http://www.milandeutsch.cz/2018/03/03/na-slovicko-moje-nova-talkshow/  

Na slovíčko – moje nová talkshow

Theodor Hoidekr (ředitel divadelního souboru HILT, který nás bude reprezentovat na světové divadelní olympiádě v Indii) a Radana Šatánková (básnířka a herečka bytového divadla) a speciální VIP host bude Vlastimil Harapes, který nám i zazpívá.