Kulturní program klubu MANDRAGORA Praha

Hudební vinárna, Music Club, Bar, Restaurace

Chcete si zahrát, vystoupit, udělat večírek? Pište, volejte… Mandragora vám vyjde vstříc. Mandragora je vybavena P.A. aparaturou, bicí soupravou, el. klavírem,… Více info na vyžádání.
Jam session and open mic – info: tel.: 721 985 167
Kapela je pořadatelem akce.

Novinky na váš email:

Magická, útulná, klidná zahrádka ve vnitrobloku otevřena za každého krásného počasí  ! Garden in courtyard !

————————————————————————————————————————————————————–

Čtvrtek 12.9. – 20:00 hodin- The Laughing Stock Comedy Club

Join us in the Laughing Stocks Comedy Club for a brand new, weekly comedy event at Vinohrady’s beautiful Mandragora. This premium event will run every Thursday evening from 20.00 and feature an exceptional line up of the best local and visiting stand-up comedians from across the globe. Entry fee is 200 CZK on the door

————————————————————————————————————————————————————–

Čtvrtek 26.9. – 19:30 hodin- Kabaret

Každý to má rád, ať už na vlastní kůži nebo ze vzpomínek. Les, oheň, kytara, přátelé, únik z města. Mysleli jste si, že tuhle atmosféru nelze převést na prkna kabaretu? Přijďte k nám na potlach a prožijte s námi zase tak trochu jiný večer. Těšíme se na vás !

Vstupenky najdete zde: bit.ly/potlachkabaretupunklesque
Více informaci v události: Potlach Kabaretu Punklesque

————————————————————————————————————————————————————–

Pátek 27.9. – 20:00 hodin- Kapela VSDH

– Vrať se do hrobu. Volné sdružení kamarádů inicioval před 14 lety legendární playboy, první frontman kapely Pepa “Mungo” Munzar ve svém podniku, který zároveň fungoval jako galerie. Kmenovým repertoárem jsou coververze Rolling Stones, díky mocné dechové sekci VSDH hraje i nesmrtelné pecky od Blues Brothers, Roxy Music, George Thorogooda, Rhythm Kings, když dechy odpočívají, burácejí The Who a Credence Clearwater Revival.

————————————————————————————————————————————————————–

Úterý 15.10. – 20:00 hodin- Quartet Jiřího Válka

Jazz. Vstupné 100,-Kč

————————————————————————————————————————————————————–

Sobota 9.11. – 19:30 hodin- Simulantenbande a Dead Flowers.

Simulantenbande (CZ) – starej  bigbít 60. let . Kořeny kapely sahají až do roku 1965. Hrají klasické bluesové standardy od velikánů jako byli Muddy Waters, Willie Dixon, Elmore James, Robert Johnson atd. Dále skladby Rolling Stones, Yardbirds a Doors, prapůvodních vzorů členů kapely v šedesátých letech. www.simulantenbande.cz

Dead Flowers (CZ/UK) – Rock’n’Roll & Country & Blues. Hrají v obvyklém složení (basa, buben, dvě kytary + harmonika). Vlastní hudbu neskladají, hrají kousky od lidí a skupin jako J.J.Cale, Bob Dylan, The Band, Johny Cash, Chuck Berry, Rolling Stones a dalších.