Kulturní program klubu MANDRAGORA Praha

Hudební vinárna, Music Club, Bar, Restaurace

Chcete si zahrát, vystoupit, udělat večírek? Pište, volejte… Mandragora vám vyjde vstříc. Mandragora je vybavena P.A. aparaturou, bicí soupravou, el. klavírem,… Více info na vyžádání.
Jam session and open mic – info: tel.: 721 985 167
Kapela je pořadatelem akce.

Novinky na váš email:

Magická zahrádka ve vnitrobloku otevřena zase od jara 🙂


Požehnané Vánoce i celé svátky, ať se shledáme v lepším novém roce !  A v novém roce lásku, štěstí, radost a zdraví  vám všem ze srdce přejeme z Mandragory !

————————————————————————————————————————————————————–

– 18:00 do 21 hodin- Kapela Trio Taurus.

K poslechu i k tanci.

————————————————————————————————————————————————————–

? – 20:00 hodin- Quartet Jiřího Válka…

JAZZový večer… v podání umělců : Jiří Válek, Jan Linhart, Vladimír Strnad, Petr Dvorský.

Vstup: 100,-Kč

————————————————————————————————————————————————————–

– 20:00 hodin- Kapela VSDH

– Vrať se do hrobu. Volné sdružení kamarádů inicioval před 14 lety legendární playboy, první frontman kapely Pepa “Mungo” Munzar ve svém podniku, který zároveň fungoval jako galerie. Kmenovým repertoárem jsou coververze Rolling Stones, díky mocné dechové sekci VSDH hraje i nesmrtelné pecky od Blues Brothers, Roxy Music, George Thorogooda, Rhythm Kings, když dechy odpočívají, burácejí The Who a Credence Clearwater Revival.

————————————————————————————————————————————————————–

  – 20:00 hodin- Novoroční talkshow Milana M. Deutsche Na slovíčko a jeho hudebních hostů.

Milan M. Deutsch si pozve do své talkshow Na slovíčko tři zpěvačky, se kterými spolupracuje. Každá z nich reprezentuje jinou hudební tvorbu a má za sebou jinou cestu. Každá z interpretek v rámci večera také zazpívá.
Je zde omezená kapacita 40 míst, proto si kupte vstupenku včas! A jak vstupenky získáte? Napište na e.mail milan.deutsch@emd-pr.cz a dostanete instrukce k platbě. Cena vstupenky je 150 Kč.
Jana Fabiánová – herečka a zpěvačka, která má za sebou řadu muzikálů, sólovou pěveckou dráhu v Čechách i v USA. S Milanem spolupracovala na muzikále Voda živá v divadle SEMAFOR, kde ztvárnila roli černé labuti. Další spolupráce je brzy čeká – o tom se dozvíte více.
Martina Balogová – finalistka české Superstar, úspěšná zpěvačka s pověstí jednoho z nejsilnějších hlasů v historii české pop-music. Na sólové dráze se setkala s Milanem jako producentem a autorem nových písní.
Simona Maierová – zpěvačka a skladatelka. Účastnice soutěže VOICE 2019 na TV Nova. S Milanem spolupracuje již deset let. Začali ve skupině Xarisma, poté složila několik písní na Milanovy texty a jsou spoluautory muzikálu Voda živá v divadle SEMAFOR. https://www.emd-production.com/charity/