Kulturní program klubu MANDRAGORA Praha

Hudební vinárna, Music Club, Bar, Restaurace

Chcete si zahrát, vystoupit, udělat večírek? Pište, volejte… Mandragora vám vyjde vstříc. Mandragora je vybavena P.A. aparaturou, bicí soupravou, el. klavírem,… Více info na vyžádání.
Jam session and open mic – info: tel.: 721 985 167
Kapela je pořadatelem akce .

Novinky na váš email:

NÁŠ PROGRAM:

————————————————————————————————————————————————————–

Čtvrtek 21.9. od 20 hod  – Trio Jiří Válek

A zahrají Vám ve složení : Luděk Havel- piano, Petr Dvorský- basa, Jan Linhart- drums, Jíří Válek- flétna……..super jazzový večer a jazz v podání profesionálů…

————————————————————————————————————————————————————–

Středa 27.9. od 20 hod – Rockotéka

“Don’t want to close my eyes, I don’t want to fall asleep, ‘Cause I’d miss you baby, and I don’t want to miss a thing… …”

Rockerky a rockeři, po letní pauze jste opět zváni do Music Clubu Mandragora (http://www.mandragorapraha.cz/) na další rockotéku. Tentokrát ji věnujeme rockovým harcovníkům – americkým Aerosmith, kteří se pomalu a jistě blíží k půlstoletí svého trvání.

————————————————————————————————————————————————————–

Čtvrtek 5.10. – 20:00 hodin – kapela Vetka

VETKAband (vetka means branch of a tree) is an emotional-lyric band from Ukraine. The band was formed in 2015 and has already had more than 120 concerts and performed at 15+ festivals.
VETKA plays music of different styles − from driving dance rhythms with folk and country melodies to indie rock songs with lyric and emotional colors.

The band consists of 3 members:
Denis − vox, guitar, ukulele;
Kirill − drums, percussion;
Vita − violin, keyboard, backvox

https://www.facebook.com/events/1925271667732910/

————————————————————————————————————————————————————–

Sobota 7.10. od 20 hod  LA PARTA

Překřest vol.2.

————————————————————————————————————————————————————–

Středa 11.10. od 20 hod –DJM Hammond trio & Cyrille Oswald. 

Toto nové trio mladých perspektivních jazzových hudebníků je postavené kolem neobvyklého zvuku Hammondových varhan. Zaměřuje se zejména na interpretaci jazzových standardů, představuje však v nemalé míře i autorskou tvorbu.
Daniel Bulatkin – Hammondovy varhany
Martin Hrubec – kytara
Jiří Čonka – bicí nástroje
Jako host vystoupí holandský saxofonista Cyrille Oswald, který spolupracoval např. s Arturem Sandovalem či Joshuou Redmanem.

————————————————————————————————————————————————————–

Čtvrtek 19.10. – 20:00 hodin – TRIO LINDO

Známé melodie v rytmu valčíku,tanga,swingu. Ke kávě i tanci.
Lucie Slámová – housle
Pavlína Hašlová – akordeon
Tomáš Bláha – kontrabas
vstupné 100,-
————————————————————————————————————————————————————–

Pátek 27.10. – 20:00 hodin – VSDH Band – Vrať se do hrobu

Vrať se do hrobu. Volné sdružení kamarádů inicioval před 14 lety legendární playboy, první frontman kapely Pepa “Mungo” Munzar ve svém podniku,který zároveň fungoval jako galerie. Díky tomu se tam scházela pestrá společnost hudebníků, výtvarníků, textařů, malířů a všech “groupies”,kteří se pohybovali okolo nich a milovali rock’n’roll. Kapela začala příležitostně vystupovat na mejdanech, vernisážích a undergroundových akcích a postupně si budovala repertoár, obec fanoušků iimage. Během pár let se stala vyhledávaným “párty” bandem,který si zvaly firmy /Penthouse, ING, reklamní agentury atp./ i kamarádi podnikatelé na firemní i privátní akce a oslavy. Kapela hostuje na golfových turnajích/Mar. Lázně, Turnaj televizí Nová Amerika/, hrála např.na vernisážích Michaela Rittsteina / 1999-Pražský Hrad, 2009-Hluboká n/Vlt./, gala večerech filmového festivalu Tourfilm v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, měsíčně v klubu Mánes. K poslechu ik tanci.Kmenovým repertoárem jsou coververze Rolling Stones, díky mocné dechové sekci VSDH hraje i nesmrtelné pecky od Blues Brothers, Roxy Music, George Thorogooda, Rhythm Kings, když dechy odpočívají, burácejí The Who a Credence Clearwater Revival.

_mg_6327 mix-027 mix-041mix-089